XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Development
he: פיתוח

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Signature
he: חתימה

en: N/A
he: -ללא-

en: Send
he: שלח

en: Operation
he: פעולה

en: string
he: מחרוזת
