XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Send
hy: Ուղարկել
