XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Development
id: Pengembangan

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Edit
id: Sunting

en: None
id: Tiada

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Signature
id: Tanda tangan

en: N/A
id: T/T

en: Send
id: Kirim

en: Operation
id: Operasi
