XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Development
is: Þróun

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Signature
is: Undirskrift

en: N/A
is: Á ekki við

en: Send
is: Senda
