XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Development
it: Sviluppo

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: None
it: Nessuno

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Signature
it: Firma

en: N/A
it: N/D

en: Send
it: Invia

en: Operation
it: Operazione

en: Parameters
it: Parametri

en: string
it: stringa
