XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Development
ja: 開発

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Signature
ja: 署名

en: Send
ja: 送信

en: Operation
ja: 操作

en: Parameters
ja: パラメータ

en: string
ja: 文字列
