XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Development
jv: Pangembangan

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Signature
jv: Tapak asma

en: Send
jv: Kirim

en: Operation
jv: Operasi
