XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Development
kk: Дамыту

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Operation
kk: Операция
