XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Signature
km: ​ហត្ថលេខា

en: N/A
km: គ្មាន

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ
