XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Development
lv: Izstrāde

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Signature
lv: Paraksts

en: N/A
lv: N/P

en: Send
lv: Sūtīt

en: Operation
lv: Operācija
