XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Send
mn: Илгээх
