XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Signature
mr: हस्ताक्षर

en: Send
mr: पाठवा
