XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Development
oc: Desvolopament

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Signature
oc: Signatura

en: Send
oc: Mandar

en: Operation
oc: Operacion
