XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Signature
pl: Podpis

en: N/A
pl: niedostępne

en: Send
pl: Wyślij

en: Operation
pl: Czynność

en: Parameters
pl: Parametry

en: string
pl: ciąg tekstowy

en: watchdog
pl: dziennik zdarzeń
