XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Development
ru: Разработка

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: None
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Signature
ru: Подпись

en: N/A
ru: Н/Д

en: Send
ru: Отправить

en: Operation
ru: Действие

en: Parameters
ru: Параметры

en: Method name
ru: Имя метода

en: Call method
ru: Метод для вызова

en: string
ru: строка

en: Content available and loaded
ru: Материал доступен и полностью загружен.
