XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Development
sk: Vývoj

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Signature
sk: Signatúra

en: Send
sk: Odoslať

en: Operation
sk: Operácia

en: Parameters
sk: Parametre

en: string
sk: reťazec
