XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Signature
sq: Firma

en: Send
sq: Dërgo

en: Operation
sq: Veprimi
