XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име
