XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: None
ta: இல்லை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Signature
ta: கையொப்பம்

en: N/A
ta: இல்

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Operation
ta: செயல்

en: string
ta: சரம்
