XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Signature
te: సంతకం

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Send
te: పంపించు

en: Parameters
te: పరామితులు
