XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Signature
th: ข้อความลงท้าย

en: N/A
th: ไม่มี

en: Send
th: ส่ง

en: Operation
th: การปฏิบัติการ
