XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Development
tr: Geliştirme

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Signature
tr: İmza

en: Send
tr: Gönder

en: Operation
tr: İşlem

en: Parameters
tr: Parametreler

en: string
tr: dizge
