XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Development
uk: Розробка

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Signature
uk: Підпис

en: N/A
uk: Н/Д

en: Send
uk: Надіслати

en: Operation
uk: Дія

en: Parameters
uk: Параметри

en: Server address
uk: Адреса сервера

en: string
uk: рядок

en: Content available and loaded
uk: Матеріал доступний і завантажений

en: watchdog
uk: сторожовик
