XML-RPC Tester (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Development
vi: Phát triển

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: None
vi: Không có

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Signature
vi: Chữ ký

en: Send
vi: Gửi

en: Operation
vi: Thao tác
