XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Development
ast: Desendolcu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Signature
ast: Robla

en: N/A
ast: N/D

en: Send
ast: Unviar

en: Operation
ast: Operación
