XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Development
be: Распрацоўка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Signature
be: Подпіс

en: N/A
be: Не даступна

en: Send
be: Адаслаць

en: Operation
be: Аперацыя

en: string
be: радок
