XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Signature
bs: Potpis

en: Send
bs: Pošalji
