XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Signature
cy: Llofnod

en: Send
cy: Anfon

en: Operation
cy: Gweithrediad
