XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Development
da: Udvikling

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Signature
da: Signatur

en: Operation
da: Handling

en: Parameters
da: Parametre

en: Call method
da: Kaldemetode

en: string
da: tekststreng
