XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Development
de: Entwicklung

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Description
de: Beschreibung

en: Edit
de: Bearbeiten

en: None
de: Keine

en: Settings
de: Einstellungen

en: Signature
de: Signatur

en: N/A
de: n. v.

en: Send
de: Senden

en: Operation
de: Aktion

en: Parameters
de: Parameter

en: Server address
de: Server-Adresse

en: Call method
de: Aufrufmethode

en: string
de: Zeichenkette

en: Error: @error
de: Fehler: @error
