XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Signature
el: Υπογραφή

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Send
el: Αποστολή

en: Operation
el: Λειτουργία

en: string
el: συμβολοσειρά
