XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Signature
eo: Subskribo

en: Send
eo: Sendu

en: Operation
eo: Operacio
