XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Development
et: Arendus

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Signature
et: Allkiri

en: N/A
et: Puudub

en: Send
et: Saada

en: Operation
et: Operatsioon

en: Parameters
et: Parameetrid

en: string
et: sõne
