XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Development
eu: Garapena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Signature
eu: Sinadura

en: Send
eu: Bidali

en: Operation
eu: Eragiketa

en: string
eu: katea
