XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Signature
gl: Sinatura

en: N/A
gl: N/D

en: Send
gl: Enviar

en: Operation
gl: Operación

en: Parameters
gl: Parámetros
