XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Development
hi: उद्विकास

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Edit
hi: संपादित करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Signature
hi: हस्ताक्षर

en: N/A
hi: एन / ए

en: Send
hi: भेजें

en: Operation
hi: काम

en: string
hi: शृंखला
