XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Development
hr: Razvoj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Signature
hr: Potpis

en: N/A
hr: N/D

en: Send
hr: Pošalji

en: Operation
hr: Operacija

en: Parameters
hr: Parametri
