XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Signature
kn: ಸಹಿ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: string
kn: ವಾಕ್ಯ
