XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Signature
ku: مۆر

en: N/A
ku: نییە

en: Send
ku: بینێره‌

en: Operation
ku: کردار
