XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Signature
lt: Parašas

en: N/A
lt: N/D

en: Send
lt: Siųsti

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Parameters
lt: Parametrai

en: string
lt: eilutė
