XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Development
ne: विकास

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
