XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Signature
nl: Ondertekening

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Send
nl: Versturen

en: Operation
nl: Bewerking

en: string
nl: tekenreeks
