XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Development
nn: Utvikling

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Signature
nn: Signatur
