XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Development
os: Райрæзт

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
