XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Signature
pa: ਦਸਤਖਤ
