XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: None
pt: Nenhum

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Signature
pt: Assinatura

en: N/A
pt: N/D

en: Send
pt: Enviar

en: Operation
pt: Operação

en: Parameters
pt: Parâmetros

en: string
pt: expressão
