XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Signature
si: අත්සන
