XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Development
sl: Razvoj

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Signature
sl: Podpis

en: N/A
sl: N/D

en: Send
sl: Pošlji
