XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Development
sv: Utveckling

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Signature
sv: Signatur

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Send
sv: Skicka

en: Operation
sv: Funktion

en: Method name
sv: Metodnamn

en: string
sv: sträng
