XML-RPC Tester (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Signature
ug: ئىمزا

en: Send
ug: يوللاش

en: Operation
ug: مەشغۇلات
